Проекти

Київ – місто-історія, місто-легенда, місто, в якому на кожному кроці можна віднайти слід славних, величних, неповторних днів, місто, наповнене подихом минувшини століть. Київ – це одночасно розмаїття видатних постатей історії, культури України. Звичайно, їх образи живі, вони витають у повітрі столиці, разом з тим вони застигли у тисячах обличчях та ликах пам’ятників.

Київський міжнародний фестиваль театрів ляльок «pUPpet» (далі - Фестиваль «pUPpet») об’єднує мешканців та гостей міста Києва різних вікових категорій навколо мистецтва театру ляльок, залучає населення до культури театру ляльок шляхом надання можливості безкоштовного перегляду вистав на майданчиках під відкритим небом, а також відвідування вистав іноземних колективів, знайомить гостей з історією та культурою міста Києва. Також під час Фестивалю «pUPpet» відбуваються святкування річниць Театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний театр ляльок» – одного з найстаріших професійних театрів ляльок країни та провідного колективу сучасного вітчизняного лялькового мистецтва.

І Київський міжнародний фестиваль театрів ляльок “Puppet UP!” присвячено знаменній події культурно-мистецького життя України та Києва зокрема – святкуванню 90-річчя Київського академічного театру ляльок (1927-2017 рр..) – одного з найстаріших професійних театрів ляльок країни та провідного колективу сучасного вітчизняного лялькового мистецтва.

Головна ідея проекту – презентувати Київський академічний театр ляльок як невід’ємну частину Києва – як простір для творчості, культурного дозвілля, виховання та навчання.