Новини

Любі глядачі, і дорослі і малі!  Вимушені повідомити, що ми оголошуємо невеличку паузу у наших театральних зустрічах. До початку листопада показ вистав призупиняється. 
13 жовтня у Київському академічному театрі ляльок відбувся конкурс на заміщення вакантних посад. Згідно рішення конкурсної комісії, переможцями стали:
Наша прем'єрна зубна комедія жахів "Зубата втрата" вперше зустріла глядачів у серпні на літній сцені. Раді вам повідомити, що вчора відбулося сценічне новосілля цієї вистави на великій сцені. Це ще вдвічі більше драйву, емоцій та позитиву.

Любі глядачі, наш театр радий повідомити, що цими вихідними (26 та 27 вересня) і надалі зустрічі з виставами відбуватимуться не на літній сцені, а у малій та великій залах. І ви зможете тішитися нашими затишними інтер'єрами та вітатися з ляльками, які живуть у наших музейних вітринах (адже вони теж скучили за вдячними глядачами). 

До скорих театральних зустрічей! 

У суботу та неділю об 11:00 біля станції метро "Дніпро" на вас чекатиме човен пароплавної компанії "Гідропарк". Годинна прогулянка Дніпром, вистава нашого театру та незабутні враження вам гарантовані! 

У звʼязку зі зміною погодних умов вистави 19 та 20 вересня будуть демонструватися у великій залі театру. 

Чудово зустрічатися з улюбленими казками на свіжому повітрі, чудово грітися на сонечку на літній сцені, але ми хочемо подарувати вам ті вистави, які неможливо показати без спеціального театрального світла - наші справжні хіти. Тому чекаємо на вас
Київський академічний театр ляльок  разом з пароплавною компанією "Гідропарк" продовжують теплі традиції літа і запрошують щосуботи та щонеділі переглянути чудові вистави в чудовій атмосфері - на борту човна. 
У нас чудова новина - вчора репертуар нашої літньої сцени поповнився ще однією чудовою виставою - "Хлопчик-з-мізинчик". Наші глядачі вчора вперше побачили цю казку на свіжому повітрі.  

Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр ляльок» відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України 01.07.2016 р. № 497, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Артист-ляльковод другої категорії

Кваліфікаційні вимоги:
- повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр,
молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи;

Ліза гарантує соціальне дистанціювання, а також, що вам буде безпечно, комфортно і цікаво. Власне, як і завжди у Замку на горі. 
Кияни і гості нашої славної столиці, ви не вірте, що це осінь. Це лише репетиція. А от на вихідні обіцяють справжню вересневу благодать - тепло та сонечко. Ноги аж самі несуть гуляти Маріїнським парком, а душа просить культурного дозвілля.  Тому не зволікайте - завітайте до нашого театру переглянути вистави на затишній літній сцені