Новини

Любі глядачі - і дорослі, і малі. Хто придумав вислів "сірі будні", той ніколи не бував у театрі ляльок протягом тижня . Ми запрошуємо вас до нас, щоб ваші вівторки, середи, четверги і п'ятниці стали яскравішими!
Любі глядачі! У зв’язку із введенням карантину «вихідного дня», Замок на горі скасовує показ вистав 14 та 15 листопада.  Не засмучуйтеся. Натомість ми пропонуємо відвідати вистави у будні дні: 
Любі глядачі, попри всі "але" та заплутані запропоновані обставини, наш театр готує для вас зимову КАЗКУ "Попелюшка. Новорічний бал". Відірватися від реальності, турбот, переживань, та поринути у фантастичний світ щастя можна буде у Замку на горі.
11 листопада у Київському академічному театрі ляльок відбувся конкурс на заміщення вакантних посад. Згідно рішення конкурсної комісії, переможцями стали:

Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр ляльок» відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України 01.07.2016 р. № 497, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Артист-ляльковод вищої категорії

Буууууу.... У нашому театрі Хелловін продовжується протягом усього листопада!  Запрошуємо на страшно цікаву та небезпечно захоплюючу виставу "Маленька Баба-Яга".
Скучили? Ми - ТАК!  Після невеличкої паузи наш театр знову готовий радувати вас виставами та неймовірними театральними зустрічами
Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр ляльок» відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України 01.07.2016 р. № 497, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
Любі глядачі, і дорослі і малі!  Вимушені повідомити, що ми оголошуємо невеличку паузу у наших театральних зустрічах. До початку листопада показ вистав призупиняється. 
13 жовтня у Київському академічному театрі ляльок відбувся конкурс на заміщення вакантних посад. Згідно рішення конкурсної комісії, переможцями стали:
Наша прем'єрна зубна комедія жахів "Зубата втрата" вперше зустріла глядачів у серпні на літній сцені. Раді вам повідомити, що вчора відбулося сценічне новосілля цієї вистави на великій сцені. Це ще вдвічі більше драйву, емоцій та позитиву.

Любі глядачі, наш театр радий повідомити, що цими вихідними (26 та 27 вересня) і надалі зустрічі з виставами відбуватимуться не на літній сцені, а у малій та великій залах. І ви зможете тішитися нашими затишними інтер'єрами та вітатися з ляльками, які живуть у наших музейних вітринах (адже вони теж скучили за вдячними глядачами). 

До скорих театральних зустрічей!