Новини

Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр ляльок» відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Нака­зом Міністерства культури України 01.07.2016 р. № 497, оголошує конкурс на заміщення ва­кантних посад:

Художник – оформлювач ігрових ляльок

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

Підготовлений – значить захищений. Це правило у час повномасштабної війни стало ще більш актуальним.

Безоплатна підготовка киян за напрямами:

  • тактична медицина;
  • психологічна підготовка;
  • дії в умовах радіаційного, хімічного забруднення;
  • вогнева підготовка, практичні стрільби в інтерактивному тирі;
  • основи мінно-вибухової безпеки;
  • тактична підготовка.

Запис на заняття:

Директор-художній керівник Київського академічного театру ляьлок Ігор Гулий отримав особисту подяку від мера Києва - Віталія Кличка за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, багаторічну сумлінну працю та високу професійну майстерність.

Вручення подяки було приурочене до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

“Вже традиціно кажу, що ця винагорода не тільки моя, але і всього театру. Я вдячний, що маю можливість у своїй роботі спиратися на віддану і професійну команду” - зазначив Ігор Гулий.

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:

Підготовлений – значить захищений. Це правило у час повномасштабної війни стало ще більш актуальним. Зважаючи на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру. 

Згідно пункту 5.2. Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури від 01.07.2016р. повідомляємо про переможців конкурсу на заміщення вакантних посад.

22 червня 2023р. у Київському академічному театрі ляльок відбувся конкурс на заміщення вакантних посад. Згідно рішення конкурсної комісії, переможцями стали:

1. На посаду керівник літературно - драматургічної частини - Гунченко Вєста андріївна.

2. На посаду помічник режисера - Метельська Адріана Русланівна.

25 червня урочисте закриття 96-го театрального сезону! Я приготував подарунки всім дітям і деяким дорослим.

Сезон був непростий, але дуже насичений! Дві великі прем’єри, відновлені вистави, виїзні покази – ух, як всі попрацювали. А головне – ви були з нами, підтримували нас і відвідували. Дякуємо вам за це і запрошуємо відвідати вистави 25 червня:

12:00 | ГУСИ-ЛЕБЕДІ

Всім дітям приємні подаруночки!

Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр ляльок» відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Нака­зом Міністерства культури України 01.07.2016 р. № 497, оголошує конкурс на заміщення ва­кантних посад:

Помічник режисера

Кваліфікаційні вимоги:

Любі глядачі!

Повідомляємо вам, що 3 та 4 червня вистави відбудуться.

Ми поділяємо всеукраїнську жалобу і день пам'яті, проте під обмеження згідно закону не підпадають заходи для дітей.

Ми впевнені, що наші вистави для дітей не розвага – вони мають навіть терапевтичний ефект. І ми будемо грати для наших маленьких глядачів, щоб підтримати їх в цей особливо складний для дітей час.

Також нагадуємо, що в театрі працює найпростіше укриття: є питна вода, туалети, вентиляція, три виходи та розважальна програма.

Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, у межах наданих законодавством повноважень здійснюється моніторинг додержання прав і свобод людини і громадянина.

Крім того, відповідно до статті 3 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», метою парламентського контролю, який здійснює Уповноважений, зокрема, є сприяння правовій інформованості населення. Враховуючи зазначене, Секретаріатом Уповноваженого спільно з партнерськими організаціями розроблено інформаційні матеріали стосовно діяльності Уповноваженого:

27 березня відбулася церемонія вручення 30-ї театральної премії "Київська пектораль". Цьогоріч її вручали тільки у трьох номінаціях — "За особистий внесок", за "Подію року" та "Спеціальну премію".

"Подією року", на переконання організаторів премії, є те, що 19 київських театрів із вересня розпочали повноцінну роботу.

"Театр не просто оговтався, а став на ноги, душею заговорив, нервами включився в ту ситуацію, в якій ми опинилися", — зазначив директор Департаменту культури КМДА Сергій Анжияк.

У разі повітряної тривоги ми попросимо вас рухатися в укриття, що знаходиться прямо у приміщенні театру.

Воно відповідає всім вимогам: є вода, туалет, вентиляція, немає вікон.

А ще, щоб ви і ваші діти не нудьгувати, для вас працюватимуть наші актори

Тож, ми про все подбали, і радо чекаємо на вас!

найпростіше укриття