Новини

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:

Підготовлений – значить захищений. Це правило у час повномасштабної війни стало ще більш актуальним. Зважаючи на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру. 

Згідно пункту 5.2. Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури від 01.07.2016р. повідомляємо про переможців конкурсу на заміщення вакантних посад.

22 червня 2023р. у Київському академічному театрі ляльок відбувся конкурс на заміщення вакантних посад. Згідно рішення конкурсної комісії, переможцями стали:

1. На посаду керівник літературно - драматургічної частини - Гунченко Вєста андріївна.

2. На посаду помічник режисера - Метельська Адріана Русланівна.

25 червня урочисте закриття 96-го театрального сезону! Я приготував подарунки всім дітям і деяким дорослим.

Сезон був непростий, але дуже насичений! Дві великі прем’єри, відновлені вистави, виїзні покази – ух, як всі попрацювали. А головне – ви були з нами, підтримували нас і відвідували. Дякуємо вам за це і запрошуємо відвідати вистави 25 червня:

12:00 | ГУСИ-ЛЕБЕДІ

Всім дітям приємні подаруночки!

Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр ляльок» відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Нака­зом Міністерства культури України 01.07.2016 р. № 497, оголошує конкурс на заміщення ва­кантних посад:

Помічник режисера

Кваліфікаційні вимоги:

Любі глядачі!

Повідомляємо вам, що 3 та 4 червня вистави відбудуться.

Ми поділяємо всеукраїнську жалобу і день пам'яті, проте під обмеження згідно закону не підпадають заходи для дітей.

Ми впевнені, що наші вистави для дітей не розвага – вони мають навіть терапевтичний ефект. І ми будемо грати для наших маленьких глядачів, щоб підтримати їх в цей особливо складний для дітей час.

Також нагадуємо, що в театрі працює найпростіше укриття: є питна вода, туалети, вентиляція, три виходи та розважальна програма.

Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, у межах наданих законодавством повноважень здійснюється моніторинг додержання прав і свобод людини і громадянина.

Крім того, відповідно до статті 3 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», метою парламентського контролю, який здійснює Уповноважений, зокрема, є сприяння правовій інформованості населення. Враховуючи зазначене, Секретаріатом Уповноваженого спільно з партнерськими організаціями розроблено інформаційні матеріали стосовно діяльності Уповноваженого:

У разі повітряної тривоги ми попросимо вас рухатися в укриття, що знаходиться прямо у приміщенні театру.

Воно відповідає всім вимогам: є вода, туалет, вентиляція, немає вікон.

А ще, щоб ви і ваші діти не нудьгувати, для вас працюватимуть наші актори

Тож, ми про все подбали, і радо чекаємо на вас!

найпростіше укриття

 

Шановні глядачі!!!

Вистава «Мороз-Морозенко» відбудеться сьогодні о 13.00!!!

Шановні глядачі!!!

Вистава «Попелюшка» відбудеться сьогодні о 13.00!!!

Шановні і любі наші глядачі!

Попри все, ми працюємо та чекаємо на вас!!!

Граємо всі вистави, відповідно до розкладу!

Слідкуйте за нашими сторінками в соціальних мережах - 

про всі зміни будемо повідомляти!

У ці часи дістатися Замку на Горі – це трошки квест. Але так і має бути, адже, де замок, там і пригода, правильно? 

Тому ділимося з вами мапою, за якою ви легко нас знайдете. Потрібно доїхати на метро до станції «Театральна» - спуститися вулицею Богдана Хмельницького на Хрещатик – повернути ліворуч і гуляти Хрещатиком до Європейської площі – а звідти мальовничими стежками і сходами піднятися до Замку на Горі.

До речі, якщо вам подобається ходити вгору, то ви можете піднятися Володимирським узвозом від станції метро «Поштова площа» так само до Європейської площі.