Сьогодні Ю-ВІ-ЛЕЙ у головного художника нашого Замку на горі - Миколи Данька! 

Сьогодні день народження, навіть Ю-ВІ-ЛЕЙ 😊, у головного художника нашого Замку на горі - Миколи Данька! 

Любий Микола Іванович, колектив театру бажає вам міцного здоров'я, натхнення та завжди посміхатися, як ви це і робите щодня!😄

Микола Іванович відомий усім як життєрадісна та позитивна людина. Сам художник обожнює ляльки, для нього кожна з них це окремий всесвіт. 

"Я дуже тішусь, коли актор, працюючи з лялькою, відчуває її так, як і я, коли її робив, знаходить в ній те, що я закладав" - в одному з інтерв'ю говорить сам Микола Іванович.

Художник має багато нагород на всеукраїнських та міжнародних театральних фестивалях. Як зауважує сам творець: "Постановок багато, і я не встигаю все робити сам. В театрі зазвичай художник створює ескізи, а ляльку вже роблять художники – оформлювачі в майстернях . А потім вона повертається до мене ніби-то чужою, і потрібно повернути її до себе: якись чином доробити, скажімо, розписом, щоб вона знову стала рідною для мене». 

В нашому театрі найближчим часом у травні ви можете побачити такі вистави нашого ювіляра: 

✌️5,12,19 травня "Маленька Баба-Яга"

✌️9, 18, 19, 26 травня "Троє поросят

✌️9 травня о 17:00 - "Чарівна лампа Аладдіна"

✌️11 травня о 19:00 - "Кайдашева сім'я" (вистава для дорослих) 

✌️12 травня о 17:00 - "Гидке каченя»"

✌️18 травня о 17:00 - "Карлик Ніс" 

✌️19 травня о 17:00 - "Бременські музиканти"

✌️24 травня о 12:00 - "Чому ростуть діти?"

Нещодавно відбулася прем’єра вистави "Маленька Баба-Яга" режисерами якої стали Ігор Федірко та Євген Огородній, а сценографія та ляльки - Миколи Данька. Цей перфоманс ви можете побачити на нашій сцені вже завтра (5 травня о 13:00). 

Це вже не перша робота постановників разом, в них вже сформувався досить вдалий тандем. Влітку 2018 була презентована глядачам вистава для дорослих «Кайдашева сім’я», яка була представлена у трьох номінаціях театральної премії "Київська Пектораль". Переможцем у номінації «Краща сценографія» став головний художник нашого театру Микола Данько (найближчий показ 11 травня о 19:00).

Зовсім скоро у театрі відбудеться прем’єра вистави - "Мауглі", художником якої є Микола Данько, а режисером - Леонид Попов.

Слідкуйте за нашими новинами!👋😉