Гидке каченя

4+
Тривалість
50хв.

Про виставу

У виставі оживає казка видатного дитячого письменника Г.-Х. Андерсена. Це відома всім історія про майже чарівне перетворення маленького каченя, який з самого дитинства був особливим, не таким, як усі, на прекрасного лебедя, який велично ширяє у небесах. 

Головна ідея вистави полягає в тому, що кожний з нас народжений для польоту, у кожного є крила за спиною. Наше ж завдання - зуміти їх розкрити, незважаючи ні на що і ні на кого. Бути сильним духом і красивим душею. Треба лише нічого не боятися! А головне - вірити в себе! Історія про гидке каченя переконує нас в цьому.  

Команду постановників вистави можна сміливо назвати "зірковою": запрошений режисер Михайло Урицький (лауреат найпрестижнішої театральної премії "Київська пектораль" у номінаціях "Краща режисура", "Краща драматична вистава" та "Краща вистава для дітей"), художник-постановник Микола Данько (лауреат премії "Київська пектораль" у номінації "Краща сценографія" та багатьох міжнародних театральних фестивалів як кращих художник та сценограф-постановник). 

 

Автор
Володимир Сінакевич за Г.-Х. Андерсеном
Режисер
Михайло Урицький
Художник
Микола Данько
Композитор
Сергій Балакін
Рубрика
Вистави для дітей
Сцена
Велика зала
Мова вистави
українська
Жанр
лірична казка
Дата прем'єри
Найближчі вистави

Актори

Карл, гидке Каченя
Мама, Курка
Мама, Курка
Клара, Каченя
Індик, Гусак, Каченя
Індик, Гусак, Каченя
Півень, Гусак, Каченя
Півень, Гусак, Каченя
Іспанка, Тітка, Каченя, Курка
Іспанка, Тітка, Каченя, Курка
Карл, гидке Каченя