Гидке каченя

4+
Тривалість
50хв.

Про виставу

У кожного з нас є крила! Кожен з нас здатен на політ! Треба лише нічого не боятися! А головне – вірити в себе! Вистава Київського академічного театру ляльок переконує нас у цьому.

Це відома всім історія про майже чарівне перетворення маленького каченяти, який з самого дитинства був особливим, не таким, як усі,  на прекрасного лебедя, що гордо ширяє у небесній височині.

Потужним образом вистави (не тільки зоровим, але й емоційним) є політ – політ душі. Головна ідея вистави полягає у тому, що кожен з нас народжений для польоту, у кожного є крила – міцні та прекрасні. Наша ціль у житті – зуміти їх розкрити, незважаючи ні на що та ні на кого. Бути сильним духом та красивим душею.

Команду постановників вистави можна сміливо назвати "зірковою": запрошений режисер Михайло Урицький (лауреат найпрестижнішої театральної премії "Київська пектораль-2015" у номінаціях "Краща режисура", "Краща драматична вистава" та "Краща вистава для дітей"), художник-постановник Микола Данько (лауреат "Київська пектораль-2015" у номінації "Краща сценографія").

Для такого складу постановників це вже не перший досвід творчої співпраці. Неодноразово режисер та художник створювали вистави на сценах театрів ляльок не лише України, але й зарубіжжя. Не вперше звертаються вони і до тонкого, майже прозорого від своєї чистоти світу казкаря Андерсена.

Автор
Володимир Сінкевич за Г.-Х. Андерсеном
Режисер
Михайло Урицький
Художник
Микола Данько
Композитор
Сергій Балакін
Рубрика
Вистави для дітей
Сцена
Велика зала
Мова вистави
українська
Жанр
лірична казка
Дата прем'єри
Найближчі вистави
24листопада субота
17:00

Актори

Карл, гидке Каченя
Мама, Курка
Мама, Курка
Клара, Каченя
Індик, Гусак, Каченя
Індик, Гусак, Каченя
Півень, Гусак, Каченя
Півень, Гусак, Каченя
Іспанка, Тітка, Каченя, Курка