Гидке каченя

4+
Тривалість
50хв.

Про виставу

У кожного з нас є крила! Кожен з нас здатен на політ! Треба лише нічого не боятися! А головне – вірити в себе! Вистава Київського академічного театру ляльок переконує нас у цьому.

Це відома всім історія про майже чарівне перетворення маленького каченяти, який з самого дитинства був особливим, не таким, як усі,  на прекрасного лебедя, що гордо ширяє у небесній височині.

Потужним образом вистави (не тільки зоровим, але й емоційним) є політ – політ душі. Головна ідея вистави полягає у тому, що кожен з нас народжений для польоту, у кожного є крила – міцні та прекрасні. Наша ціль у житті – зуміти їх розкрити, незважаючи ні на що та ні на кого. Бути сильним духом та красивим душею.

Команду постановників вистави можна сміливо назвати "зірковою": запрошений режисер Михайло Урицький (лауреат найпрестижнішої театральної премії "Київська пектораль-2015" у номінаціях "Краща режисура", "Краща драматична вистава" та "Краща вистава для дітей"), художник-постановник Микола Данько (лауреат "Київська пектораль-2015" у номінації "Краща сценографія").

Для такого складу постановників це вже не перший досвід творчої співпраці. Неодноразово режисер та художник створювали вистави на сценах театрів ляльок не лише України, але й зарубіжжя. Не вперше звертаються вони і до тонкого, майже прозорого від своєї чистоти світу казкаря Андерсена.

Автор
Володимир Сінкевич за Г.-Х. Андерсеном
Режисер
Михайло Урицький
Художник
Микола Данько
Композитор
Сергій Балакін
Рубрика
Вистави для дітей
Сцена
Велика зала
Мова вистави
українська
Жанр
лірична казка
Дата прем'єри
Найближчі вистави

Актори

Карл, гидке Каченя
Мама, Курка
Мама, Курка
Клара, Каченя
Індик, Гусак, Каченя
Індик, Гусак, Каченя
Півень, Гусак, Каченя
Півень, Гусак, Каченя
Іспанка, Тітка, Каченя, Курка
Іспанка, Тітка, Каченя, Курка
Карл, гидке Каченя