Вєста Гунченко

Найближчі вистави
Керівник літературно - драматургічної частини

У грудні 2021 року приєдналась до команди Київського академічного театру ляльок. У січні 2023 року за результатами конкурсу обійняла посаду керівника літературно-драматургічної частини.

Освіта
Отримала ступінь бакалавра зі спеціальностей філософія та політологія, навчаючись в Національному університеті "Києво-Могилянська академія". Ступінь магістра філософії здобула у Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка.

Досвід роботи і навички
З 2008 року працювала креативним копірайтером, креативною директоркою та комунікаційницею Має експертизу в усіх видах маркетингових та PR коммунікацій. За роки роботи долучилася до створення ідей та контенту для таких  брендів, як Amnesty International, Nescafe, McDonald's, Jameson, Nissan, Nestle, Моршинська, Carlsberg тощо. 

Рекламна кампанія для бренду Nescafe Classic отримала бронзу премії Effie Awards 2009. Веста Гунченко - креативна копірайтерка цього проєкту.  

Драматургічний досвід
П’єса "Весілля обов'язкове" була поставлена на сцені Луганського академічного драматичного театру та зіграна онлайн під час пандемії у Дикому театрі (під назвою "Борщі").

В травні 2022 року  на сцені Київського академічного театру ляльок  в КАТЛ, “на підборі”, поставлена вистава для дорослих за п’єсою Вєсти Гунченко “Хедлайнер або Цирк на дроті”. Виставу демонстрували на виїзних локаціях з метою збору коштів на ЗСУ

Також Вєста Гунченко є авторкою інсценізації постановки “Енеїда” за поемою Івана Котляревського.  Вистава йде на сцені Київського академічного театру ляльок з початку 2023 року.