З 19 грудня по 12 січня Київський академічний театр ляльок запрошує святкувати затишні зимові свята разом

За традицією в день святого Миколая Київський академічний театр ляльок не лише відзначає свої іменини, але й розпочинає різдвяно-новорічну кампанію. Цьогоріч на глядачів чекає зустріч аж з двома прем’єрами: «Казка для маленького зайчика» та «Сніг».

«Казка для маленького зайчика» - вистава за низкою дивовижних оповідань Сергія Козлова. Затишну та святкову атмосферу цієї новорічної історії створював провідний тандем лялькарів України – режисер Оксана Дмітрієва та художник Наталія Денисова. Постановники обіцяють, що лише у нашому казковому замку можна буде відчути смак та настрій Нового року, адже тільки глядачі вистави «Казка для маленького зайчика» зможуть поласувати медовими дощами, скуштувати морквинку замість святкової ялинки, познайомитися із зайцем з найдовшим іменем у світі «Заєцьдругведмедикатаїжачка», покружляти на апельсиновій планеті Земля, побігати задом наперед та зустріти найвеселіше свято року на Великій галявині.

«Сніг» - вистава для немовлят від 0 до 3 років від авторів проекту «Бебі театр» Марини Богомаз та Ольги Філончук. Театр запрошує зовсім крихітних малюків та їх батьків зустріти перше в житті свято Нового року. Зима – це пора чудес та див. Для більшості наших маленьких глядачів зустріч з цією чудовою порою відбудеться вперше. Вперше на долоньку впаде сніжинка, зліпиться перша сніжка, вони вперше потраплять під справжній снігопад і зліплять свого першого сніговика. Все це точно відбудеться з ними у виставі «Сніг». У найЧАРІВНІШІЙ та найСНІЖНІШІЙ прем’єрі для тих, хто ще в підгузках.

Також у цей казковий період зимових свят театр запрошує переглянути свої найкращі вистави для сімейного перегляду: «Красуня та чудовисько», «Карлик Ніс», «Мороз-Морозенко», «Різдвяна рукавичка»