Вистави про сміливців! Театри юного глядача з Сербії та України вразили відчайдушністю головних героїв!

Найближчі вистави
Проект

Вразливий П'єро з лялькового театру та невгамовний школяр Ваня. Що між ними спільного? Крім того, звичайно, що обидва вони - учасники конкурсної програми ІІ Київського міжнародного фестивалю театрів ляльок "pUp.pet". Обидва ці хлопчиська затяті, запальні, непосидючі та надзвичайно сміливі. Саме вони рухають дії вистав "Лялька, що змінила світ" Київського академічного театру юного глядача на Липках та "Ваня" Театру для дітей міста Крагуєваць (Сербія) до щасливої розв'язки: П'єро до повного звільнення від лялькаря-тирана, Ваня - до звільнення від власних страхів та невпевненності. 
Ці фестивальні вистави в черговий раз нагадують нам про важливу місію театру ляльок - виховання дітей, допомога їм у скрутних ситуаціях, особливо коли наші малюки заплуталися у таких складних матеріях, як власне я.  

Сербію також привітали представники посольства - Перший радник посольства Республіки Сербія Світлана Кошутич, котра щиро поділилася радістю з приводу того, що цьогоріч фестиваль приймає колективи навіть з двох міст Сербії - Нового Саду та Крагуєвця.