Від мінору до мажору: вистави Словенії та Сербії викликали сльози від щастя

Проект

Мабуть, в продовження вчорашньої негоди, другий день фестивалю порадував нас "зливою емоцій". Перша вистава з інтригуючою назвою "Гусак, смерть та тюльпан" у виконанні акторів Люблянського театру ляльок прозвучала як гімн життю. До душі кожного глядача долинув головний меседж цієї "старої, як світ історії" - ніхто не знає, що буде там, після смерті, навіть смерті це невідомо, ви просто ЖИВІТЬ! БО ТАКЕ ЖИТТЯ!

Перед виставою з вітальним словом виступил Тимчасово повірена в справах Республіки Словенія Матея Крачун, привітавши земляків в стінах найстарішого театру ляльок української столиці та побажавши успішного виступу. І ці побажання дійсно справдилися. Успіх словенців беззаперечний. 

Другою виставою стала неочікуванна моновистава від Театру юного глядача міста Новий Сад з Сербії. В цікавій, ігровій та дещо дидактичній манері глядачам було розтлумачено усі тонкощі науки геометрії, науки про форми, та яким чином саме ця наука стала натхненням для вічно мислячого Лелеки для його найбільшого відкриття - польоту. Кожен з глядачів приміряв на себе роль учня та навіть тримав іспит з геометрії, вирішуючи рівняння, розв'язуючі славнозвісні задачі про пункт "А" та пункт "Б".  

Сербію також привітали представники посольства - Перший радник посольства Республіки Сербія Світлана Кошутич, котра щиро поділилася радістю з приводу того, що цьогоріч фестиваль приймає колективи навіть з двох міст Сербії - Нового Саду та Крагуєвця.