Творча зустріч театру з керівними кадрами культури регіонів України

10 жовтня відбулася творча зустріч адміністрації та творчого складу театру із директорами департаментів культури, начальниками відділів культури та туризму, директорами провідних закладів культури із різних регіонів України, як-то: Запорізької, Полтавської, Сумської, Київської, Волинської, Хмельницької та Черкаської областей. 

Провідний зберігач фондів та керівник музею театру, заслужений працівник культури України Ілля Поволоцький познайомив учасників зустрічі з віхами історії Київського академічного театру ляльок, надав детальний опис традиційних систем театральних ляльок на прикладі унікальної експозиції нашого театру. 

Керівник літературно-драматургічної частини театру Дар'я Іванова-Гололобова ознайомила гостей з поточним репертуаром театру, векторами роботи та тенденціями розвитку нашого закладу культури. Також були представлені основні творчі досягнення театру останніх років: участь та нагороди у міжнародних театральних фестивалях, географія гастролей та виступів, програми перших двох Київських міжнародних фестивалів театру ляльок "pUp.pet" 2017 та 2018 років, що проходили на базі театру. 

Головний адміністратор театру Роман Костін розповів про амбітні плани театру та можливості співпраці за багатьма спрямуваннями в сфері культури.

В результаті цієї творчої зустрічі було укладено домовленості щодо співпраці та реалізації спільних проектів із регіонами, які представляли гості театру.

Творчим сюрпризом від театру для гостей стала презентація мюзиклу для сімейного перегляду "Красуня та чудовисько", а також зустріч із режисером вистави Ігорем Федірко та акторами.