Theatre.love або щирий відкук про "Кайдашів"

Друг та колега нашого театру - унікальний проект Theatre.love - невпинно переглядає вистави театрів Києва та залишає щирі і правдиві відгуки. Як от і про виставу "Кайдашева сім'я", що відбулася у день закоханих - 14 лютого. Читаємо: 

"З перших хвилин було зачарування, захоплення, яскраві образи. Це все збереглося впродовж усієї вистави. Не було сумно, нецікаво – весь час було однаково цікаво. Навіть коли були сумні сцени. Емоції переповнювали – позитив та вдячність.
Живий, цікавий сюжет, свіжа, сучасна та ненудна подача досить відомого українського твору. Це було проживання разом з акторами та ляльками цих подій. Актори грали по декілька ролей, змінювалися та грали ляльками. Це було переконливо, цікаво, яскраво. Зуміли передати характери та український колорит і культуру. Зміна ролей – то живі люди грали, то ляльки, то поєднання людей та ляльок – дуже цікаво та незвично. Ніякої штучності та бездушності не було. Всі герої, тварини - відчувалися та сприймалися живими та яскравими.Багато неймовірного живого співу, який підкреслював та посилював події.
Після перегляду надихаєшся та пишаєшся нашою українською культурою. Раджу всім, хто любить українську культуру, класику, автентичність, гумор, школярам та тим, хто хоче відпочити та отримати задоволення від вистави".

#відгук_theatrelove #theatrelove_вистави #волонтери_theatrelove #експерт_theatrelove