Театр вітає іменинниць!

Найближчі вистави

Сьогодні театр святкує два сонячні дня народження двох надзвичайно позитивних актрис - Лариси Уманцевої та Галини Гусарової

Ви всі з ними знайомі. Якщо ви зателефонуєте на автовідповідач театру, то ви почуєте голос саме пані Лариси, котра радо запросить вас переглянути вистави репертуарної афіші. Лариса Уманцева - це слово, що живе та звучить у нашому театрі, адже вона репетитор з техніки мови. Крім того, вона дарує свій голос багатьом артистам кінофільмів та знімається на телебаченні. 

Пані Галина це душа та щирість нашого театру. За таким серйозним прізвищем стоїть ніжне серце актриси лірико-романтичного плану. Ви можете побачити її у образах Венді ("Пітер Пен"), Попелюшка ("Попелюшка"), Дюймовочка ("Дюймовочка"), Марійка ("Марійка та ведмідь") та багато інших. 

Пані Ларису та пані Галину знають лялькарі світу, адже вони щороку стають "хрещеними мамами" для всіх гостей фестивалю "pUp.pet". Лариса Юріївна виконує важливу дипломатичну місію, запрошуючи представників посольств, консульств, земляцтв країн-учасниць фестивалю. Галина Юріївна це вже наш ляльковий бренд української гостинності, адже саме вона опікується кожним учасником фестивалю, турбується про нього, як справжня Попелюшка. 

Колектив театру щиро вітає наших іменинниць, зичить усього найкращого, здоровʼя, натхнення та творчих злетів!