Театр онлайн: результати конкурсу малюнків. Переможці потраплять за лаштунки театру!

Найближчі вистави

А от і час оголосити переможців конкурсу малюнків. Два дні тому в рамках проекту #ТеатрОнлайн ми познайомили вас з історією появи нашого казкового Замку на горі, зокрема з історією виникнення його завіси. Тоді ж таки ми запросили наших юних (та й дорослих) глядачів запропонувати свої ідеї проету казкової завіси, які найкраще відображали б велич та фантастичність  нашого лялькового палацу разом із його незвичайними ляльковими мешканцями. 

Яких тільки пропозицій ми не отримали - і мозаїка, і аплікація, і пастель, і академічний живопис, і абстракція! А всі ці малюнки просякнуті щирістю, натхненням та дитячою фантазією.  

Ми представляємо вам роботи наших переможців. 

А якщо є переможці, то що ж вони отримають? 

Всі наші юні таланти отримають незабутній подарунок від Київського академічного театру ляльок - подорож за лаштунки нашого театру, знайомство з його світом по той бік куліси. Кожен матиме можливість побачити, де створюють наші ляльки, де вони живуть та сплять, коли чекають на наступну виставу. Кожен переможець зможе покататися на чарівному  невидимому ліфті з декораціями та власноруч опустити завісу театру. 

Отже, знайомимося з нашими переможцями та щасливчиками, котрі вже після карантину потраплять в театр зі службового входу та пройдуться ним, як справжні артисти (дорогі батьки, про дату та час екскурсії буде повідомлено додатково по завершенню карантину): 

1. Хомин Святослав, 7 років. На малюнку Святослав зобразив персонажів вистав "Красуня і Чудовисько", "Золотий ключик", "Пітер Пен", "Бременські музиканти", "Маленька Баба-Яга", "Мауглі".  А крім них, Святослав відвідав вистави нашого театру театру "Крап-ля", "У бабусі Дусі" , "Марійка і Ведмідь", "A Mouse and a Pink Ribbon", "Котигорошко", "Гуси-Лебеді", "Гидке каченя", "Золоте курча", "Троє поросят". 

2. Марковська Василіса, 8 років. Василіса - учениця третього класу. Не дуже любить ходити до школи, як і більшість школярів, проте, із захватом відвідує театральні та музичні вистави. Буратіно - один з найулюбленіших персонажів, тому і з'явилася ідея розмістити на завісі черепаху саме з історії про дерев'яного хлопчика.

3. Асташкіна Ксенія, 11 років. Захоплюється малюванням, читанням, створює творчі саморобки власними руками. В якості ескізів завіси створила малюнки: "Чарівні квіти" та "В гостях у казки". 

4. Майор Анна, 8 років. Вірить у казки, любить ходити до театру. Відвідувала вистави Київського академічного театру ляльок: "Дюймовочка", "Гуси-лебеді", "Кіт у чоботях".

5. Ткач Владислав, 8 років. Любить відвідувати театри та виставки. У вільний час любить малювати, збирати конструктор. Улюблене хобі - нумізматика. 

6. Загородня Ольга, 12 років. Займається у театральній студії, любить малювати, танцювати та слухати музику. 

7. Погорєлова Вікторія, 8 років. Учениця 2 класу. Активна, добра дівчинка. Любить малювати, займається в музичній школі та танцює.

8. Замірайло Влада, 8 років. Любить малювати, танцювати, грати в театрі (а особливо в домашніх виставах на родинних вечірках).

9. Пантюхін Нікіта, 11 років. Займається малювання, акторським мистецтвом. Має ролі у кіно та рекламі. 

Отака компанія переможців зібралася. Замок на горі чекатиме на зустріч з вами. 

А вже зовсім незабаром наступний конкурс, переможці якого отримають не менш креативний та інтрерактивний приз!  

І не забувайте #ЗамокЗаВамиСумує