Театр онлайн: результати конкурсу "Хочу бути актором"

Найближчі вистави

Проект "Театр Онлайн" продовжує свою роботу. Протягом трьох днів ми отримали листи, відеозвернення, фото, твори, колажі, в яких юні театрали так зворушливо говорять про красу акторської професії, про її велич та відповідальність. Наші юні театрали цитують У. Шекспіра, мріють ступити на сцену легендарних театрів "Глобус" та "Ла Скала". Найприємніше те, що кожен розуміє, що професія актора це не лише квіти, оплески та визнання, але й щоденна невпинна робота над собою. 

1. Капранчик Петро, 12 років. Відвідує театральний гурток, стоїть на тому, що професія актора вимагає багатьох зусиль, нервів і терпіння, але все ж актор - людина, покликання якої - дарувати іншим красу театрального мистецтва. 
2. Капранчик Марія, 14 років. Мріє стати актрисою або навіть режисером, переконана, що "Життя це театр" (як стверджував У. Шекспір). 
3. Панасенко Марія. Дуже хотіла б спробувати якомога більше ролей, найбільш привабливими для неї є ті образи, яких не можна зустріти у реальному житті: жінки з 19-го століття у пишних платтях, бали, неймовірні пригоди у джунглях, казкові події у вигаданому світі. 
4. Асташкіна Ксенія, 11 років. Переконана, що акторська професія надає безмежні можливості для фантазії та думки, мріє відвідати з виставами усі міста України, Францію та Грецію.
5. Василіса Марковська, 8 років. Мріє зіграти роль Мальвіни. Хоче зіграти на сцені театру «Глобус» у Лондоні. Також прагне  
зіграти у музичному театрі на Бродвеї,  де грають улюблений мюзикл Василіси «Кішки». 
6. Барсук Марія, 13 років. Займається у театральному гуртку з 6 років. Найзаповітніша мрія Марії - зіграти роль Джульєтти. 
7. Ткач Владислав, 8 років. Мріє зіграти головну роль у фільмі. Твердо переконаний, що професія актора це не лише популярність, але й серйозні випробовування та загартовування характеру. 
8. Колос Каріна, 10 років. Мріє зіграти роль Рапунцель. Вірить, що кожна вистава це маленьке життя. З виставами мріє відвідати Італію, Іспанію та Францію.
9. Дана. Розповідає вірші з 3 років. Надає перевагу емоційним, експресивним ролям. Тренує та вдосконаляє свого "внутрішнього актора". 

На честь Всесвітнього дня лялькаря наші переможці отримують інтерактивний приз від Київського академічного театру ляльок. Кожен відчує себе реальними артистом та долучиться до справжньої репетиції з акторами нашого театру у казковому Замку на горі  разом з керівником музичної частини Оленою Яцкулинець і репетитором з балету Анною Кийко. 
 
Ну, і традиційно - на забувайте їсти фрукти, ретельно мити руки, не вередувати та слухатися батьків (незалежно від вашого віку) 😍. Хороший настрій та почуття гумору - запорука міцного здоров'я та відмінного самопочуття. 

Пам'ятайте #замокзавамисумує