Театр онлайн: переглядайте мюзикл "Бременські музиканти"

Занудьгували на карантині? Замок на горі хоче подарувати сміх та радість своїм маленьким та дорослим глядачам! Цей подарунок ми підготували для вас на перші травневі вихідні - 2 та 3 числа! 

На вас чекає чудовий мюзикл для всієї родини "Бременські музиканти". Не відмовте собі у такому задоволенні: пережити події відомої казки та насолодитися прослуховуванням улюблених шлягерів. А якщо ваша дитина ще не знайома з відомим квартетом музикантів зі славного німецького міста Бремен, то тим паче не вагайтеся – вмикайте у будь-який зручний для вас час (а може навіть і не один раз) запис спектаклю. 2 та 3 травня на нашому каналі YouTube з'явиться посилання для перегляду вистави. 

А подарують вам виставу онлайн наші чудові артисти: Роман Молодій, Валентина Корсунська-Марченко, Юрій Фарафонов, Юрій Хетчиков, Юрій Друпп, Руслан Драпалюк, Вадим Доценко, Олексій Побоков, Євген Огородній, Вікторія Огородня, Ліана Хобелія-Забродіна, Лідія Шевченко

Слідкуйте за нашими новинами, бережіть себе і своїх рідних. Відвідуйте театр безпечно. Дивіться онлайн. Пам'ятайте про Замок на горі. Поширюйте позитивні емоції. Будемо вдячні за онлайн оплески.

#ЗалишайсяВдома