Театр онлайн: наші майстри

Найближчі вистави

Театр онлайн продовжує знайомити вас зі своїми чарівниками. Сьогодні ми хомемо розказати вам про своїх МАЙСТРІВ, про тих, хто був з театром усе своє життя та продовжує уважно слідкувати за його життям та щиро вболівати за його перемоги. 

Заслужена артистка України - Людмила Ясиновська. Учениця і випускниця засновника нашого театру народного артиста Олександра Соломарського, котра прийшла служити до театру у 1970 році та продовжує свою активну роботу у театрі. Сьогодні Людмила Михайлівна член Художньої ради театру та Конкурсної комісії. У нашому театрі працюють її вихованці, колишні студенти, які продовжують кращі традиції служіння театру ляльок (Юрій Хетчиков, Юрій Фарафонов, Роман Молодій). Мало хто з глядачів знає, що він або вона давно знайомі з творчістю Людмили Ясиновської. Навіть якщо ви не відвідували наш Замок на горі, ви неодмінно бачили її майстерне ляльковедення у телепередачі "Маріччин кінозал". 

Володимир Малинський та Лариса Кулікова - подружжя лялькарів, батьки чудових сучасних естрадних та театральних артистів. Володимир Малинський працював у театрі (...........увага) з 1959 року. Так склалося, що він свого часу надав перевагу роботі у Київському республіканському театрі ляльок, а не вирушив до Москви до театру ляльок під керівництвом Сергія Образцова. І наш театр за це йому страшенно вдячний! Тут же Володимир Малинський зустрів свою майбутню музу та дружину Ларису Кулікову. Актор спостерігав ще за юною студенткою Олександра Соломарського - Ларочкою - дочекався поки вона прийде служити до театру та........ запросив її вийти заміж. У нашому театрі подружжя створило низку чудових акторських образів. Крім того, лялькарі чудові педагоги, які навчають школярів основам театральної справи у Палаці культури Голосіївського району. 

Антоніна Турковська - навчалася у Горківському театральному училищі. Після закінчення навчання працювала у Калінінградському театрі ляльок. Коли до Калініна приїхав на гастролі Київський республіканський театр ляльок, то відбулася зустріч актриси Антоніни та звукорежисера з Києва - Миколи Турковського. Це було кохання з першого погляду. І так сталося, що незабаром ця сім'я переїхала до столиці України. А згодом пані Антоніна стала провідною артисткою Київського республіканського театру ляльок. Хоч їй було і нелегко вивчити нову мову та виконувати головні ролі українською. А нащадок цього зіркового лялькового подружжя - сьогодні це одна з яскравих актрис Замку на горі - Лідія Шевченко. 

Ілля Поволоцький - заслужений працівник культури України, провідний зберігач фондів театру, наша "енциклопедія" та "історія". Коли ви приходите до нашого театру, ви зустрічаєте чарівного казкаря, котрий познайомить вас з історією театру, з його секретами. Ілля Якович знає все про кожну ляльку, адже він працює у Київському академічному театрі ляльок з 1975 року (!!!!!!!!!!!!!). Він головний літописець театру. Жодне ім'я чи дата не втечуть від його пильного ока. Однак мало хто знає, що за першою освітою Ілля Якович військовий фельдшер, тому раптом що він найперший може надати першу медичну допомогу не лише лялькам, але й людям.  

Замок на горі щиро і гаряче любить своїх майстрів, зичить їм міцного здоров'я, творчого натхнення та завжди радий новим зустрічам з ними!