Театр онлайн: конкурс малюнків - намалюйте завісу театру!

Найближчі вистави

Казковий замок на горі, який увінчує один з найкрасивіших схилів історичної частини Києва, сьогодні добре відомий киянам та гостям міста як Київський академічний  театр ляльок! 

Однак мало хто знає чи здогадується, що задовго до появи лялькового палацу у 2005 році на вулиці Грушевського, 1-а, на цьому місті розташовувався унікальний (чи не єдиний у столиці) стереокінотеатр "Дніпро". Це була монументальна, бетонна споруда, прикрашена мозаїкою віртуозної роботи - зображенням Павича, створеного з тисячі різнокольорових шматочків. Коли ж театр отримав свою нову адресу, архітекторами було вирішено зберегти мозаїку - пам'ятку архітектури. Таким чином, зображення Павича, ніби пазл, було зібрано та відновлено. Сьогодні, підіймаючись сходами Хрещатого парку до театру, з фасаду Київського академічного театру ляльок на вас споглядає ніхто інший, як мозаїчний Павич. 

Крім того, цей символ було увіковічено і на головній завісі театру. 

А тепер завдання нашим юним (а можна і дорослим) глядачам. Намалюйте проект казкової завіси, яка, на вашу думку, найкраще відображала б велич та фантастичність Замку на горі разом із його незвичайними ляльковими мешканцями. 

✅ Чекаємо на ваші малюнки до 18 березня до 12:00
✅ надсилайте фото малюнків на пошту  panidariya@gmail.com та puppettheatre@ukr.net  або публікуйте на своїх сторінках у Facebook та Instagram із хештегом  #ЗамокЗаВамиСумує та #Театронлайн 
✅ чекайте відгук та публікацію ваших робіт на нашому сайті та на офіційних сторінках театру у соцмережах 

✅ отримуйте бали за свої роботи 

✅ на забувайте їсти фрукти, ретельно мити руки, не вередувати та слухатися батьків 😍

Пам'ятаймо, що хороший настрій та почуття гумору - запорука міцного здоров'я та відмінного самопочуття.