Театр онлайн: фотоконкурс з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Вітаємо наших юних глядачів з їхнім днем! А саме - з Міжнародним днем захисту дітей. 

Вже 70 років у перший день літа весь світ відзначає це найдобріше свято, а наш Замок на горі цього дня щороку гостинно приймає безліч дітей різного віку, тішачи їх найкращими виставами. Цього року запропоновані обставини трохи інші, тому ми хочемо влаштувати фан онлайн. Але попереджаємо - це завдання виключно для дорослих, бо діти сьогодні відпочивають! 

Любі дорослі, на честь святкування Міжнародного дня захисту дітей, ми оголошуємо фотоконкурс. Тема - "Щасливе креативне дитинство". Ми чекаємо на ваші креативні світлини протягом 1, 2 та 3 червня (останнього дня конкурсу до 18:00). Публікуйте фото на своїх сторінках у Facebook, Instagram, Telegram із хештегом #Щасливедитинство #Креативнедитинство #ЗамокЗаВамиСумує та #Театронлайн. Обовʼязково відмічайте сторінку нашого театру у своїй публікації. 

Найкреативніші автори фото отримають запрошення на премʼєру "Зубата втрата" (певна річ, по завершенню карантину) наших талановитих мисткинь - режисерки Катерини Лукʼяненко та художниці Дарʼї Волокушиної. Тож, не зволікайте, креативте і памʼятайте - діти сьогодні відпочивають!