Театр онлайн: дивимося та слухаємо майбутню виставу - "Зубата втрата"

Найближчі вистави

Вже завтра, 21 червня, з нагоди Дня медичного працівника Замок на горі пропонує переглянути ЧИТАКЛЬ! Так, так - новий жанр, під час якого актори читають текст нової пʼєси та розігрують окремі сцени. Тобто ми пропонуємо вам познайомитися з нашою майбутньою виставою. А вистава наша для всієї родини із інтригуючою назвою - "Зубата втрата", на премʼєру якої ми чекаємо всіх одразу після закінчення карантину. 

Кажуть, що діти бояться відвідувати стоматолога через біль, а дорослі - через вартість послуг. У нашій майбутній виставі боятися буде абсолютно нічого, адже це фантазія, в якій можливо все - від гігантського бургера, що оживає, до стареньго зуба, котрий вибиває чічітку. Ми навіть переконані, що після перегляду вистави стоматологічна ситуація наших глядачів значно поліпшиться. Ось побачите!

Вистава обіцяє бути у дусі часу - безпечною та стерильною. Актори - це лікарі. Костюми - це захисний медичний спецодяг. Незмінним залишається одне - творчий азарт, влучний гумор, захоплива історія та море позитивних вражень! 

Створили читакль режисерка театру Катерина Лукʼяненко, художниця Дар'я Волокушина та актори Замку на горі: Юлія Шаповал, Юрій Друпп, Володимир Грабовський, Анна Сєдова, Анастасія Бучинська.

Посилання для перегляду запису читаклю зʼявиться на нашому каналі YouTube та буде доступним 21 та 22 червня. Тож, не зволікайте! Це будуть чудові театральні вихідні!

"Зубата втрата" - результат творчої співпраці постановників з Національною спілкою театральних діячів України. Катерина Лукʼяненко брала участь у роботі першої Лабораторії драматургії (робота якої тривала з червня 2019 по лютий 2020) та працювала під творчим наглядом куратора лабораторії Павла Ар’є. Драматургічний текст "Зубатої втрати" було презентовано на Фестивалі сучасної драми. Діти у Києві 14-16 лютого 2020 р. на сцені Київського академічного театру драми та комедії на Лівому березі Дніпра.