Стартували! День перший фестивалю!

Найближчі вистави
Проект

Наш театр та наша творча команда вже стартували, вже активно креативимо та радуємо наших глядачів фестивальними виставами, заходами і подіями!

Міський театр "Зорін дім" (місто Карловаць, Хорватія) вже відіграв кумедно-зворушливу виставу "Маленьки історії неслухняної Соні". На перегляді з вітальним словом виступила Тимчасово повірена у справах Республіки Хорватія в Україні пані Кармен Флоршиц, котра у своїй промові до глядачів підкреслила, яку важливу місію ставить перед собой фестиваль, єднаючи наші країни. Слова подяки були висловлені на адресу Національного університету імені Тараса Шевченка (зокрема студентами, які займаються вивченням хорватської мови).

Також глядачі поринули у містично-захоплюючу атмосферу вуличного дійства "Смерть любові" у виконанні французького митця Мішеля Розенмана (театр "XZART", місто Нуазьєль). Український глядач був зачарований майстерними маріонетками, авторство яких належить чеському лялькареві Міреку Трейтнару. 

Шановні глядачі, сьогодні попереду у нас ще вистава від театру "Ляльки Давида Зуазоли" з міста Мадрид та від Тернопільського академічного театру ляльки та актора. Не пропустіть. Ще є шанс придбати квиточок.  

А ввечері о 19:00 чекаємо на Європейський площі з улюбленими ляльками та іграшками. Відкриватимемо наш фестиваль театралізованим парадом "pUPpet! Вперед за лялькою!"