Що наше життя - це "GRA"!

28 листопада о 15:00 запрошуємо на неймовірну космічно-фантастичну історію в стилі буф про Ангелика, який загубив зірку, у виконанні чернігівських лялькарів. 

На сцені нашого театру відбудеться показ вистави «Ангелик, що загубив зірку» Чернігівського обласного театру ляльок імені Олександра Довженка. Показ вистави відбувається в рамках фінального етапу Всеукраїнського театрального фестивалю-премії ГРА (в номінації «За кращу виставу для дітей»).

Декілька слів про фестиваль

Перший Всеукраїнський театральний Фестиваль-Премія «ГРА» («GRA» («Great Real Art»)). Засновником та організатором Фестивалю-Премії є Національна спілка театральних діячів України.

«ГРА/GRA» не має аналогів серед вітчизняних культурно-мистецьких заходів. Головна мета Фестивалю-Премії – об’єднати всі театри країни і презентувати їх найкращі здобутки Україні та міжнародній спільноті, популяризувати національне театральне мистецтво в усіх його жанрах, стилях і формах, визначити провідні тенденції та стимулювати розвиток українського театрального конкурентного середовища.

За результатами Фестивалю буде присуджуватися Премія. 

Детальніше про фестиваль читайте тут...

Декілька слів про виставу

«Вистава цікава тим, що поруч із дидактичною метою, переслідує суто мистецьку, художню ціль – змоделювати світ, що найдалі відбігає від правдоподібності, збагативши його часто ірреальними, парадоксальними, по-дитячому щирими й наївними образами й візуальними темами. Це привчає дітей до неілюзійної мови театру та по-новому розкриває його креативний потенціал. Точність акторського ансамблю, усвідомлення та виконання поставлених режисером завдань, здатність «тривати» у образах-масках є також однією із беззаперечних вартостей вистави. Майстерність виконавців у роботі у живому плані і з лялькою, їхня сценічна привабливість, динаміка та завзятість сценічного існування – усе це складає мистецькі переваги цієї роботи». Майя Гарбузюк, експерт Фестивалю-Премії ГРА.

Детальніше про виставу читайте тут...