РОЗШУКУЮТЬСЯ ВОЛОНТЕРИ ДЛЯ НАЙМАСШТАБНІШОГО ФЕСТИВАЛЮ СТОЛИЦІ "pUPpet"

Проект

ХОЧЕШ СТАТИ ЧАСТИНОЮ КОМАНДИ НАЙМАСШТАБНІШОГО ФЕСТИВАЛЮ СТОЛИЦІ "pUPpet"

Щороку найбільший міжнародний фестиваль театрів ляльок в Україні "pUPpet" багато в чому покладається на навички і ентузіазм волонтерів. Волонтерство - це чудовий спосіб долучитися до фестивалю і унікальна можливість стати частиною захоплюючої культурної події. Це також чудовий шанс потрапити за лаштунки і отримати уявлення про те, як створюються масштабні проекти з великою кількістю учасників.

Творча програма фестивалю "pUPpet" складається з вистав театрів ляльок 18 країн світу та України. Під час фестивалю проводиться міська театралізована хода. В ході беруть участь учасники фестивалю, мешканці та гості міста Києва. Саме для участі у перформансі на відкритті фестивалю та для допомоги в організації ходи ми розшукуємо ВО-ЛОН-ТЕ-РІВ! Долучайтеся до нас! 

Відкриття фестивалю відбудеться 8 вересня о 19:00 у форматі міської театралізованої ходи "pUPpet! Вперед за лялькою", яка крокуватиме за маршрутом: Європейська площа - Поштова пл. О 20:00 на Поштовій пл. відбудеться феєричний перформанс під відкритим небом "Puppets up to Cosmos". У головних ролях - ви, любі волонтери! 

Типажі: вільні, драйвові люди 
Роль: учасник перформансу     
Потрібні: бажаючі віком від 18 до 30 років будь-якого статі
Опис: актори,танцівники з мінімальним досвідом роботи або сильним бажанням участі у вуличному пластичному перфомансі
Опис: досвід в міжнародному фестивалі, допомога в організації фестивалю

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО БАЖАЄШ ДОЛУЧИТИСЯ?

Телефонувати: +38 073 420 38 67

або заповнювати форму тут