Іспанський креатив та український колорит: експериментальна вистава лялькаря Давида Зуазоли та поетичний спектакль Тернополя

Проект

Перший день фестиваль завершився презентацією міжнародного театрального проекту "Гра часу" у виконанні лялькаря з міста Мадрид Давида Зуазоли. Над проектом працювали режисери з 7 країн світу: Іспанії, Португалії, Греції, Індії, Тайвані, Колумбії, Польщі. Перед виставою з привітальним словом виступила Радник по культурі Посольства Королівства Іспанії в Україні пані Патрісія Серрано. 

Останньою виставою фестивального дня стала поетична робота лялькарів з Тернополя за українською народною казкою "Василина" - казка про мамине благословення. 

За результатами перегляду вистав першого дня фестивалю можна абсолютно честно та відверто сказати, який же безмежний цей світ театру ляльок, і немає йому меж.

Завтра буде ще цікавіше! Не пропустіть! 

Ну, і питання, що турбує зараз всіх - чи відбудеться театралізована хода за таких погодних умов? Відповідь - ТАК! ТАК! ТАК!

О 19:00 чекаємо на Європейський площі з улюбленими ляльками та іграшками. Відкриватимемо наш фестиваль театралізованим парадом "pUPpet! Вперед за лялькою!"