Дякуємо, кияни! Ви дійсно космічні: завдяки вам відкриття фестивалю під дощем відбулося!

Проект

Ввечері 8 вересня о 19:00 Європейська площа перетворилася на суцільний ляльковий карнавал. Тут можна було зустріти ляльок з 16 країн світу, зустріти знайомі та нові щасливі обличчя їх господарів. Діти та дорослі всупереч невеличкій негоді прийшли та зробили свято відкриття фестивалю можливим! Позитивний момент був одразу ж відмічений усіма учасникам параду - навідміну від попереднього року, цьогоріч увесь простір Володимирського узвозу належав лялькарям та їх підопічним. На чолі ходи гучно їхав космічний автобус з величезною ракетою, готовою дати старт другому фестивалю театрів ляльок pUp.pet! До речі, наші закордонні гості просто в захваті від сучасної української музики.  

Звичайно, театр дотримався свого слова. І під дощем продемонстрував столиці та її іноземним гостям найбільшу маріонетку в країні та одну з найбільших у Європі. Шестиметровий Буратіно вітав усіх на планеті pUp.pet. Також були запущені у безмежний космічний простір літаки-країни, що беруть участь у фестивалі: Франції, Іспанії, Бразилії, Іспанії, Ісландії, Словенії, Естонії, Хорватії, Сербії, Латвії, Грузії, Тунісу, Китаю та України. 

Крім того, дивувати столицю ми продовжили триметровими космонавтами, які символічно підкорили планету pUp.pet, встановивши на ній прапор фестивалю. Вони також і були співведучими нашого відкриття. Розчулив глядачів і наш маленький символ фестивалю - живий Буратіно у виконанні юної артистки Марії Шевченко. 

Офіційно відкрила наш фестиваль вітальним словом директор Департаменту культури КМДА Діана Попова, побажавши успішних виступів та незабутніх вражень всім учасникам та глядачам!

І насамкінець, любі кияни та гості міста, в собі ми були впевнені, адже лялькарі це завжди відчайдухи (невеличка негода лише додає нам драйву!), але те, що зробили ви, просто варто тисячі слів! Під дощем, з парасолями, в дощовиках, але сміливо та драйовово ви вирушили разом з нами у цю подорож фестивалем! Космічна тематика відкриття виправдала себе не лише у масштабах, але й в атмосфері, адже на таке здатні лише космічні особистості. 

ДЯКУЄМО, Києве! Ми не підведемо тебе та продовжимо дивувати!