Доброго ранку, столице! А ви вже придумали, як провести найближчі вихідні?

Київ восени! Що може бути красивішим, ніж ці золотаві каштани, широкі  проспекти Києва, вузькі вуличкі із тисячами міських історії, легенд, переказів та свіжий присмак осені? Це все наше місто в одну з найкрасивіших пір року! Саме час гуляти та насолоджуватися містом, його найдивовижнішими місцями.

А чи бували ви на Європейській площі? Звісно, ви з легкістю розповісте героїчну історію Українського дому та славні подвиги стадіону "Динамо" імені Валерія Лобановського. 

А от що то за шпилі височіють над Маріїнкою? Що це за палац? А це не багато-мало - найстаріший театр ляльок столиці - Київський академічний театр ляльок. Ось уже 92 театральний сезон він запрошує до своїх привітних зал глядачів. Так, це по праву одна з найкрасивіших будівель  нашого міста. Однак нам є, чим вас порадувати, вразити та здивувати всередині. Звісно, одна з найголовніших наших прикрас - репертуар.

Подаруйте собі романтичний вечір на виставах вечірньої сцени або неочікувано захоплюючі вихідні всією родиною у Київському академічному театрі ляльок.

Афіша на вересень? Будь ласка, читайте тут...