Де живуть янголи? У нашому театрі! Приходьте 28 листопада та переконайтеся

28 листопада о 15:00 запрошуємо на неймовірну космічно-фантастичну історію в стилі буф "Ангелик, який загубив зірку". 
Вистава незвичайна тим, що презентуватимуть її наші колеги - актори Чернігівського обласного театру ляльок імені Олександра Довженка. 

Крім того, показ вистави відбувається в рамках фінального етапу Всеукраїнського театрального фестивалю-премії ГРА («GRA» («Great Real Art»), в номінації «За кращу виставу для дітей»).

«Вистава цікава тим, що поруч із дидактичною метою, переслідує суто мистецьку, художню ціль – змоделювати світ, що найдалі відбігає від правдоподібності, збагативши його часто ірреальними, парадоксальними, по-дитячому щирими й наївними образами й візуальними темами. Це привчає дітей до неілюзійної мови театру та по-новому розкриває його креативний потенціал. Точність акторського ансамблю, усвідомлення та виконання поставлених режисером завдань, здатність «тривати» у образах-масках є також однією із беззаперечних вартостей вистави. Майстерність виконавців у роботі у живому плані і з лялькою, їхня сценічна привабливість, динаміка та завзятість сценічного існування – усе це складає мистецькі переваги цієї роботи». Майя Гарбузюк, експерт Фестивалю-Премії ГРА.

Детальніше про виставу читайте тут...