Ігор Гулий

Найближчі вистави
Директор-художній керівник

Навчався у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого (магістр, режисер драматичного театру, викладач), Національному університеті харчових технологій (спеціаліст з менеджменту, організації та адміністрування), Київському університеті культури (бакалавр театрального мистецтва, режисер естради та масових свят).

Обіймав посаду директора-художнього керівника, викладача та майстра курсу театру-студії "Терракот". Працював в державному закладі "Центр культури і мистецтв" (ДК СБУ).

Працював в Київському академічному театрі юного глядача на Липках. Був заступником директора-художнього керівника Українського малого драматичного театру.

Учасник та член журі театральних фестивалів: Міжнародний фестиваль "JOYFest", Міжнародний фестиваль камерних театрів "AndriyivskyFest", Tneatre Day Fest - День театру, Благодійний фестиваль "Небо одне на всіх".

Як режисер втілив низку постановок, співпрацював з Будинком актора, Київською академічною майстернею театрального мистецтва "Сузір'я", Національним цирком України.

Член Національної спілки театральних діячів України. У 2019-2021 рр.. - експерт театральної премії "Київська пектораль".