«Десь-не-десь, а у нашому театрі відбулася прем’єра вистави «пригоди івана голика»

Найближчі вистави

Сьогодні, 6 травня, на малій сцені нашого театру народилася нова вистава «Пригоди Івана Голика». Дух юнацького завзяття трьох молодих акторів театру Вадима Доценка, Олексія Побокова та Івана Вороного захопив глядачів одразу!

Спектакль вирішений у кращих традиціях українського шкільного театру, коли акторами-оповідачами, майстрами на всі руки є бурсаки, що мандруючи розповідають казки та намагаються заробити собі на хліб та на щось до хліба.

У тому самому стилі витримано і сценографію, костюми і ляльки вистави. Художник-постановник спектаклю Микола Данько давно відомий українському глядачеві своїм колоритним, авторським почерком та гротесковою народницькою манерою.

Для режисера вистави заслуженого артиста України Леоніда Попова ця вистава також є особливою, адже від самого початку в ній поєднано традиції та сучасність. Режисер наголошує, що для нього важливо, що вистава створена за мотивами казки видатного українця, фольклориста та мовознавця ХІХ ст. Івана Манжури. Інсценівку ж для сцени театру ляльок зробив учень самого Леоніда Попова — нині також заслужений артист України Олександр Кузьмін, а на сцені грає студент та учень режисера — Іван Вороний, котрий також виконав і обовязки асистента режисера нової вистави.

Отже, у добру путь, Іване-Голику! А тих, хто ще не встиг переглянути премєру, ми запрошуємо долучитися до цього завзятого бурсацького дійства 12, 16 та 26 травня!