"Зубата втрата" - актуальна, санітарно-безпечна премʼєра Замку на горі

The nearest performances

Замок працює! Замок планує! Замок дивує! 

Послаблення карантину наближає не лише зустріч із глядачами, але й народження нової вистави! УРА! 

Талановиті мисткині нашого театру - режисерка Катерина Лукʼяненко та дизайнерка Дарʼя Волокушина - готують спектакль для всієї родини із інтригуючою назвою - "Зубата втрата". Кажуть, що діти бояться відвідувати стоматолога через біль, а дорослі - через вартість послуг. У нашій виставі боятися абсолютно нічого, адже це фантазія, в якій можливо все - від гігантського бургера, що оживає, до стареньго зуба, котрий вибиває чічітку. Ми навіть переконані, що після перегляду вистави стоматологічна ситуація наших глядачів значно поліпшиться. Ось побачите! Вистава обіцяє бути у дусі часу - безпечною та стерильною. Актори - це лікарі. Костюми - це захисний медичний спецодяг. Незмінним залишається одне - творчий азарт, влучний гумор, захоплива історія та море позитивних вражень! 

Наразі підготовка до вистави триває на свіжому повітрі біля Замку із дотриманнях усіх санітарних вимог. Тож, чекаємо на премʼєру разом! 

"Зубата втрата" - результат творчої співпраці постановників з Національною спілкою театральних діячів України. Катерина Лукʼяненко брала участь у роботі першої Лабораторії драматургії (робота якої тривала з червня 2019 по лютий 2020) та працювала під творчим наглядом куратора лабораторії Павла Ар’є. Драматургічний текст "Зубатої втрати" було презентовано на Фестивалі сучасної драми. Діти у Києві 14-16 лютого 2020 р. на сцені Київського академічного театру драми та комедії на Лівому березі Дніпра.