Конкурс на заміщення вакантної посади

Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр ляльок» відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України 01.07.2016 р. № 497, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Художник-бутафор

Кваліфікаційні вимоги:

Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією бутафора 4 розряду не менше 1 року. Претенденти на цю посаду повинні знати: техніку виготовлення об’ємних виробів з орнаментуванням дрібного малюнка; способи художнього розпису бутафорських виробів; технологію виготовлення імітаційних предметів та реставраційних робіт; суміші політур, протрав, лаків та правила їх виготовлення; цінні породи дерева; способи виготовлення шаблонів; техніку та технологію виготовлення квітів; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Претенденти на вакантні посади повинні подати наступні документи:

- заяву про участь в конкурсі у довільній формі;
- особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
- копію документа, що посвідчує особу;
- копію трудової книжки (за наявності);
- копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;
- творче резюме, портфоліо;

Документи приймаються до 3 грудня 2019 р. включно за адресою:

м. Київ, вул. Грушевського, 1-а, каб. 402

Конкурс на заміщення вакантних посад відбудеться 4 грудня 2019 р. об 11:00 в приміщенні театру. Телефони для довідок: (044) 278 05 66, (044) 278 04 99