Наш театр підкорив Сербію!

Колектив нашого театру тільки-но повернувся з ХХІ Міжнародного фестивалю театрів ляльок "Золота іскра", який відбувався на сцені Дитячого театру у м. Крагуєваць з 13 по 17 травня. У конкурсній програмі фестивалю брали участь професійні театри ляльок Сербії, Чорногорії, Словенії, Чехії , Росії і, звісно, України. Кожен театр двічі представив свою виставу для дитячої аудиторії та професіональних глядачів, зокрема поважного журі. 

Це унікальний фестиваль, головна мета якого подарувати дітям свято та  обмінятися своїми найновішими доробками та здобутками у галузі театрального мистецтва. У програмі фестивалю були представлені прем'єри спектаклів для дітей, що були створені протягом останніх театральних сезонів провідними лялькарями Європи.

Колектив Київського академічного   театру ляльок представив свою виставу "Хлопчик-з-мізинчик". Виконавці вистави (Руслан Драпалюк, Юрій Друпп та Анна Сєдова) були відмічені у номінації "Акторські роботи". Журі фестивалю одноголосно відмітило енергію, азарт, драйв та професіоналізм наших молодих акторів. 

Отже, на поличці нагород нашого театру тепер є своя золота іскра!