Вовк та семеро козенят

3+
Тривалість
55хв.

Про виставу

Драйвова музична вистава за мотивами казки братів Грімм, сюжетів народних казок та сучасних трендів, стрімів, стилів. Сюжет постановки буде відомим для дорослих та дітей: голодний Вовк хоче викрасти козенят, поки матінки Кози немає вдома. Для цього сірий розбійник намагатиметься бути схожим на Козу: шукатиме можливості зробити собі тонший голосок, перефарбуватися у білий колір та приміряти ріжки. Вовк звертатиметься по допомогу до Півня-артиста, Барана-стиліста з фешн агенства та Свинки-піцайоло з модного закладу харчування. Чи зуміють козенята розпізнати обман підступного Вовка? Порятунок малюків залежить від активності юних глядачів та їхніх батьків, адже вистава інтерактивна та залучатиме публіку до сценічної дії.

Читайте детальніше про виставу: 

Вечірній Київ: "Несподівану версію знайомої казки покажуть у київському театрі ляльок"

Киевские хроники: "Прем'єра Київського академічного театру ляльок з нагоди Міжнародного дня захисту дітей"  

Газета "День": "Мікс класики і сучасності. Митці Київського академічного театру ляльок з нагоди Міжнародного дня захисту дітей представлять прем‘єру"  

Theatre.love: "Прем'єри 95 сезону у Київському академічному театрі ляльок" 

Theatre.love: "Козенята живуть у кексі, Вовк носить фрак, а актори з'їли декорацію: як пройшла прем'єра «Вовк та семеро козенят» у «Замку на горі»" 

 

 

 

 

Автор
Катерина Лук'яненко; авторка пісень - Марія Патокова
Режисер
Катерина Лук'яненко
Художник
Дар'я Волокушина
Композитор
Володимир Шікало
Хореограф
Ганна Кийко
Рубрика
Вистави для дітей
Сцена
Велика зала
Мова вистави
українська
Дата прем'єри
Найближчі вистави

Reviews