Ніч перед Різдвом

10+
Тривалість
90хв.

Про виставу

"Останній день перед Різдвом минув. Зимова, ясна ніч настала. Глянули зірки. Місяць велично виплив на небо посвітити добрим людям та всьому світові,

щоб усім було весело колядувати й славити Христа". 

Для кожного українця ця пасторальна, ідилічна картина постає перед очима щороку на зимові свята. Ми ж хочемо перенести вас у неї просто зараз. Незважаючи на те, що відповідно до сюжету цей спектакль "зимовий", ми пропонуємо насолоджуватися ним увесь рік. Адже це вистава-свято, свято на всі пори року, свято для всіх поколінь. Чи можна відмовити собі у зустрічі з безсмертними героями цієї казкової історії Миколи Гоголя? До речі, однієї з небагатьох історій, які геній завершив хеппі-ендом! 

Цієї чарівної, різдвяної ночі ми знову зустрінемося з улюбленими персонажами: ковалем Вакулою, чесним та богобоязким парубком, брикливою та норовливою красунею Оксаною, звабливою та хитрою Солохою, кумедним і настрашеним Дяком, багатієм Чубом, ворожбитом Пацюком та, певна річ, самим Чортом, що має багато планів на цю ніч... Але в них втрутиться коваль Вакула, котрий будь-що хоче отримати взаємність Оксаниного серця. 

Поетична краса українського села, милозвучний спів рідних пісень, влучний та соковитий народний гумор, святість Різдвяного дива, наївність вертепних сценок, вічна історія щирого кохання - все це ви побачите у виставі "Ніч перед РІздвом", все це торкнеться вашого серця, все це подарує вам святковий настрій, коли б ви не переглянули нову прем'єру вечірньої сцени Замку на горі.  

"День": "Святкуймо з Гоголем!"  

"Україна молода: "Вервечка прем'єрних сценічних містерій: на які вистави у Києві варто сходити під час свят"  

"Вечірній Київ": "Ніч перед Різдвом та Леся Українка: театральні прем’єри тижня у столиці" 

 

Автор
Микола Гоголь
Режисер
Ігор Федірко
Художник
Микола Данько
Рубрика
Вистави для дорослих
Сцена
Велика зала
Мова вистави
українська
Жанр
вистава-свято
Дата прем'єри
Найближчі вистави

Актори

Оксана
Чорт, Дяк
Солоха, Цариця
Кум Панас
Кум Панас
Шапуваленко, Голова, Зайчик
Шапуваленко, Голова
Одарка