Гидке каченя

4+
Тривалість
50хв.

Про виставу

У виставі оживає казка видатного дитячого письменника Г.-Х. Андерсена. Це відома всім історія про майже чарівне перетворення маленького каченя, який з самого дитинства був особливим, не таким, як усі, на прекрасного лебедя, який велично ширяє у небесах. 

Головна ідея вистави полягає в тому, що кожний з нас народжений для польоту, у кожного є крила за спиною. Наше ж завдання - зуміти їх розкрити, незважаючи ні на що і ні на кого. Бути сильним духом і красивим душею. Треба лише нічого не боятися! А головне - вірити в себе! Історія про гидке каченя переконує нас в цьому.  

Команду постановників вистави можна сміливо назвати "зірковою": запрошений режисер Михайло Урицький (лауреат найпрестижнішої театральної премії "Київська пектораль" у номінаціях "Краща режисура", "Краща драматична вистава" та "Краща вистава для дітей"), художник-постановник Микола Данько (лауреат премії "Київська пектораль" у номінації "Краща сценографія" та багатьох міжнародних театральних фестивалів як кращих художник та сценограф-постановник). 

 

Автор
Володимир Сінакевич за Г.-Х. Андерсеном
Режисер
Михайло Урицький
Художник
Микола Данько
Композитор
Сергій Балакін
Рубрика
Вистави для дітей
Сцена
Велика зала
Мова вистави
українська
Жанр
лірична казка
Дата прем'єри
Найближчі вистави