Карлик Ніс

4+
Duration
65 min.

Про виставу

Наш театр знову звертається до світової класики літератури. Цього разу на сцені оживуть образи найвідомішої казки німецького письменника Вільгельма Гауффа "Карлик Ніс". 

Не сумнівайтеся - на вас чекає неймовірний мюзикл для сімейного перегляду з перетвореннями, чаклунством, чарами, містикою та фантастикою. А чи може бути інакше, коли стара Чаклунка перетворила зухвалого хлопчика Якова за його глузування та жарти на адресу її непривабливого вигляду, зокрема довжелезного носа, на потворного карлика із ще довшим та ще огиднішим носом. Запроторений у чуже тіло, Яків вимушений тікати з рідного містечка, де його не впізнають сусіди та рідні, а його батьки - мати, зеленщиця на ім'я Ханна, та батько, швець на ім'я Фрідріх - виганяють з дому.  

Нині вигнанець, Яків вирушає у мандри. Позбавлений свого звичайного вигляду, молодості та юнацького хисту, він виявляється тепер неабияким вправним кухарем. Завдяки своєму довгому носу Яків може відчути аромати найвишуканіших страв та напоїв, приготувати найсмачніші наїдки, достойні навіть першого столу королівства. Так новоспечений Карлик Ніс опиняється на кухні самого герцога, де він знайомиться з Гускою. 

Птаха одразу здалася хлопчику незвичайною. Виявляється, що і вона - жертва чарів старої Чаклунки. У тілі білої гуски заховано маленьку дівчинку на ім'я Гретхен.

Разом діти тікають з палацу Герцога та звільняються від чарів, повертаючи собі свій звичайний вигляд. Однак тепер дітлахи мають повернутися додому, де, на жаль, на їх повернення вже ніхто навіть не сподівається. 
 

Author
А. Колесніков
Director
з.а. України Леонід Попов, асистент режисера - Іван Вороний
Artist
Микола Данько
Composer
Юлія Грицун
Choreographer
Тетяна Чичук
Heading
Performances for children
Scene
Great Hall
Language
Ukrainian
Genre
мюзикл
Date of premiere
The nearest performances
17October Thursday
17:00
19October Saturday
17:00
24December Tuesday
17:00

Актори

Актор театру, Герцог
Актор театру, Герцог
Яків, Карлик Ніс
Яків, Карлик Ніс
Зеленщиця Ханна
Зеленщиця Ханна
Чоботар Фрідріх, Заєць, Пес
Чоботар Фрідріх, Заєць, Пес
Гретхен, Гусеня, Булочниця
Гретхен, Гусеня, Булочниця
Стара, Кухарчук, Пес
Стара, Кухарчук, Пес
Цирюльник, Доглядач палацу, Заєць
Цирюльник, Доглядач палацу, Заєць
Ковбасник, Кухар
Ковбасник, Кухар
Молочниця, Кухарчук, Заєць
Молочниця, Кухарчук, Заєць
Яків, Карлик Ніс