Січень

93 театральний сезон

24п'ятниця

19:00
Мала зала
Михайло Урицький за Е.-Е. Шміттом, Вік 14+, тривалість 90хв.

25субота

11:00
Велика зала
Григорій Усач, Сергій Єфремов, Вік 3+, тривалість 45хв.
11:30
Мала зала
Катерина Лук'яненко , Вік 3+, тривалість 45хв.
13:00
Велика зала
Прем'єра
Оксана Дмітрієва за казками Сергія Козлова, Вік 3+, тривалість 60хв.
17:00
Велика зала
Юлія Шаповал за казкою Г-С. Вільньов та Ж-М. Бомон, Вік 5+, тривалість 70хв.

26неділя

11:00
Велика зала
Євген Огородній за Отфрідом Пройслером, Вік 4+, тривалість 45хв.
11:30
Мала зала
Прем'єра
Марина Богомаз , Вік 0-3, тривалість 45хв.
13:00
Велика зала
Юрій Сікало за Ш.Перро, Вік 3+, тривалість 45хв.
16:00
Мала зала
Прем'єра
Марина Богомаз , Вік 0-3, тривалість 45хв.
17:00
Велика зала
Прем'єра
Є. Огородній за Р. Кіплінгом, Вік 6+, тривалість 60хв.

Новини

Новини

Наші драйвові артисти створюють свято у режимі нон-стоп. Щодня (аж до 12 січня) ми даруємо нашим глядачам свої кращі вистави: 

✅ цьогорічні прем'єри "Казка для маленького зайчика", "Сніг";

За вікном зовсім не новорічна погода? А в душі немає різдвяного затишку? Не сумуйте, не зволікайте, а поспішайте до нашого театру на виставу "Сніг". Це унікальна "сезонна" вистава бебі театру, яка присвячена найказковішій порі року - новорічно-різдвяним святам! Це затишна подорож у справжню зиму для малюків та їх батьків. 

Сьогодні наша перша зимова прем'єра "Казка для маленького зайчика" побачила своїх перших глядачів. У рамках допрем'єрного показу спектакль переглянули театральні діячі Києва, театральні критики, представники ЗМІ та друзі театру.

А от вже завтра, в день Святого Миколая, виставу переглянуть юні театрали та їх батьки. Наш відважний зайчик, його родина та друзі з нетерпінням чекають на цю зворушливу та відповідальну зустріч. 

Переходьте за посиланням, відповідайте на прості питання та допомагайте нам стати кращими. Усі результати анкетування допоможуть нашому театру стати ближчим до глядача, почути вашу думку, надихнутися вашими ідеями та пропозиціями! Ви відчуєте ці зміни вже у прийдешньому 2020 році!

Який на смак Новий рік? Можливо, він пахне запашними медовими дощами? Можливо, хрумкими та соковитими морквинками? А можливо, він цитрино-помаранчевий? 
Ох, яке ж розмаїття смаків, барв та кольорів чекає на всіх глядачів новорічної прем'єри "Казка для маленького зайчика". Поспішайте за квиточками - прем'єра 19 грудня!